Item No: OL1DIBTG
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Metal | 18K Gold |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Jewelry Set |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 50g |


















Reviews
There are no reviews yet.