Item No: OL1WMQMCB
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $1.99 through $2.65






Item No: OL1WMQMCB
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Necklace, Bracelets, Anklet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.