Item No: OL1S5WSH3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Hamburger |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
$1.28





























Item No: OL1S5WSH3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Hamburger |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | 757, 760, 762, 758, 759, 765, 761, 763, 764 |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | 759 White K, 760 White K, 757 White K, 758 White K, 765 White K, 762 White K, 761 White K, 763 White K, 764 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.