Item No: OL4SOWBK
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 26g |
Price range: $2.35 through $4.69











Item No: OL4SOWBK
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Option | Oval Gold 45cm, Oval Gold Adjustable, Oval White Gold Color Adjustable, Square and round Gold Adjustable, Square White Gold Color Adjustable, Oval White Gold Color 45cm, Square round Gold 45cm, Square and round White Gold Color 45cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.