Item No: OL17ALS5Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 110g |
Price range: $2.12 through $2.14












Item No: OL17ALS5Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 110g |
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Option | White, Purple Oil Drop Earrings, Red Enamel Earrings, Red, Purple, Blue, Pink, Colorful |
| Style | Rose |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.