Item No: OL1B89H2D
| Color | Pink, Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$2.55









Item No: OL1B89H2D
| Color | Pink, Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Red, Blue |
| Style | BR020-F, BR020-E Light, BR020-D, BR020-A |
| Color | Red, Blue, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.