Item No: OL6PWCQG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs, Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 3g |
Price range: $0.33 through $0.49





















Item No: OL6PWCQG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs, Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Black, Silver, Colorful, Gold, Blue, Rose Gold |
| Size | 1.2*8, 1.2*6, 1.2*10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.