Item No: OL14MNDAH
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Seed Bead |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $3.70 through $3.76












Item No: OL14MNDAH
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Seed Bead |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Sl1928 Lake, Sl1935 Ancient, Sl1930 Retro, Sl1931 Grass, SL1934 Bronze, SL 1908m, SL1933 |
| Color | Blue, Red, Green, White, Black |
| Option | Sl1929 Bronze, Sl1932 Coffee |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.