Item No: OL9DQRT2
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $0.97 through $1.25





















Item No: OL9DQRT2
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Small Flower, Egd0217, Egd0219, Eyes, Five-Pointed Star, Egd0218 |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | Egd0217 White K, Egd0219 White K, Golden Eyes, White Eyes K, Five-Pointed Star White K, Small Flower White K, Egd0218 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.