Item No: OL1JKLHBE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Flowers |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
Price range: $2.00 through $3.26









Item No: OL1JKLHBE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Flowers |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | White Diamond Rear Mount 1 Pair, Rose Red Diamond Rear Hanging 1 Pair, Lvzuan Rear Mount 1 Pair, White Diamond Double Ear Piercings 1 Pair, Rose Red Diamond Double Ear Piercings 1 Pair, Lvzuan Double Ear Piercings 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.