Item No: OL14AZVN5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.90 through $0.97















Item No: OL14AZVN5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 2#, 3#, 5#, 1#, 4#, 6# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.