Item No: OL9KV9CN
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Buckle |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Synthetic opal, Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $1.70 through $4.65

















Item No: OL9KV9CN
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Buckle |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Synthetic opal, Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color-1.6x10mm, Steel Color-16x12mm, Black-1.6x10mm, Steel Color-1.6x14mm, Golden-1.6 X10mm, Rose Gold-1.6x10mm, Steel Color White Diamond-1.6x10mm, Black White Diamond-1.6x10mm, Rose Gold White Diamond-1.6x10mm, Gold White Diamond-1.6x10mm, Steel Color OP17-1.6x10mm, Steel Color OP26-1.6x10mm, Steel Color OP38-1.6x10mm, Steel Color OP05-1.6x10mm |
| Size | As Shown in the Figure (Titanium) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.