Item No: OL1KFXA1P
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 11g |
$0.49









Item No: OL1KFXA1P
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | 01 White K5# 11125, 02 White K6# 11126, 03 White K7# 11127, 04 White K8# 11128, 05 White K9# 11129, 06 White K10# 11130 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.