Item No: OL1OHYRMP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$1.58



Item No: OL1OHYRMP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Jdr201683 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.