Item No: OL4852YX
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Ocean, Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
$1.74
















Item No: OL4852YX
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Ocean, Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | Average Size |
| Style | Love Bracelet, Shell Bracelet, Seahorse Bracelet, Starfish Bracelet, Starfish Shell Bracelet, Flower Bracelet, Hollow Bracelet, Rose Bracelet, Leaf Bracelet, Stripe Bracelet, Textured Bracelet, Cherry Bracelet, Mouth Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.