Item No: OLV3JKTC
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Irregular |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
$0.57





























Item No: OLV3JKTC
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Irregular |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Option | Hongdongling, Green Aventurine, Green Agate Wave, Amethyst, Pink crystal, White Glass, Redstone, Citrine, Green Agate, Turquoise HD-18894, Celite, Drawing Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.