Item No: OL1WQBKFX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | glass, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 8g |
$1.99










Item No: OL1WQBKFX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | glass, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | ZYN-DMR112G-3, ZYN-DMR112G-1, ZYN-DMR112G-2, ZYN-DMR112G-4, ZYN-DMR112G-5, ZYN-DMR112G-6, ZYN-DMR112G-7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.