Item No: OL10K3LC1
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Nightclub, Party |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 10g |
$2.08



Item No: OL10K3LC1
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Nightclub, Party |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | DZA214-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.