Item No: OL14C8Q2B
| Style | Casual, Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | wristband |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 30g |
Price range: $2.85 through $3.21















Item No: OL14C8Q2B
| Style | Casual, Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | wristband |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | 02 Gold 56-58mm, 04 Gold 56-58mm, 03 Gold 56-58mm, 08 Gold 56-58mm, 10, 12, 07 Gold 56-58mm, 05 Gold 56-58mm, 06 Gold 56-58mm, 14 |
| Style | 09 |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.