Item No: OL1T2YX9I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Technology |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
$0.63



Item No: OL1T2YX9I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Technology |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | C48 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.