Item No: OLTPDVKA
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 20g |
Price range: $0.73 through $0.80





Item No: OLTPDVKA
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Xz4033b Silver Double Petals, Xz4033a Golden Double Petals |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.