Item No: OL1N6XGT7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear, Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 48g |
Price range: $2.12 through $2.50





Item No: OL1N6XGT7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear, Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 48g |
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Option | Grey, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.