Item No: OL1V1XKCR
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Metal |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 11g |
$1.36


































Item No: OL1V1XKCR
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Metal |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Style | Silver Green, Silver + Olive |
| Color | Gold, Green |
| Option | Silver Green Aventurine, Silver Fluorite, Silver + Amethyst, Silver + Red Agate, Silver Pink Crystal, Silver Gray Phosphite, Silver + White Crystal, Silver Obsidian, Silver Citrine, Silver Tourmaline, Silver + Citrine, Silver Aquamarine, Silver Light Amethyst |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.