Item No: OL1RP4R4C
| Style | Korean Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Pendant Necklace, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$0.70














Item No: OL1RP4R4C
| Style | Korean Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Pendant Necklace, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White Pendant (without Chain), Navy Blue Pendant (without Chain), Golden Yellow Pendant (without Chain), Purple Pendant (without Chain), Apple Green Pendant (without Chain), Pomegranate Red Pendant (without Chain), Crystal Blue Pendant (without Chain), Pink Pendant (without Chain), Emerald Pendant (without Chain), Ice Flower Blue Pendant (without Chain), Ice Green Pendant (without Chain) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.