Item No: OL1018CYJ
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
Price range: $2.11 through $2.38





Item No: OL1018CYJ
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.