Item No: OLMJ0HQ6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.41 through $2.56











































































































Item No: OLMJ0HQ6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold, Black, Rose Gold |
| Size | 2mm45cm, 2mm 50cm, 2mm55cm, 2.5mm45cm, 2mm60cm, 2.5mm50cm, 2mm65cm, 2.5mm55cm, 2.5 60cm, 3mm45cm, 2mm70cm, 2mm75cm, 2.5mm65cm, 3mm50cm, 3mm55cm, 2.5mm70cm, 2.5mm75cm, 3mm60cm, 4mm 45cm, 3mm65cm, 4mm50cm, 3mm70cm, 3mm75cm, 4mm55cm, 4mm60cm, 4mm65cm, 4mm70cm, 4mm75cm, 2mm50cm, 2.5mm60cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.