Item No: OL1SVUT54
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
Price range: $0.36 through $0.94







Item No: OL1SVUT54
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 500*3.7mmKN80691-Z, 500 ***, 500*1.5mmKN80693-Z, 450*1.2mmKN80694-Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.