Item No: OL130TRPB
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Fish Tail |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 12g |
Price range: $0.23 through $1.05























Item No: OL130TRPB
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Fish Tail |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Double-Layer Beaded Smile Necklace, Geometric Pearl Necklace, Small Peach Blossom Necklace, Persimmon Necklace, Bear Necklace, Hollow Butterfly Necklace, Snowflake Necklace (Non-Rotating), Bow Necklace, Three-Dimensional Love Necklace, Letter H Necklace, Colorful Beaded Necklace, Silver Three Butterfly Necklace, Pink Split Heart Necklace, Double-Layer Black Square Diamond Necklace, Cross Moonstone Necklace, Gold Cube Sugar Beaded Necklace, Silver Cube Sugar Beaded Necklace, Colorful Small Waist Necklace, Summer Capsule Pink Heart Necklace, Flower Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.