Item No: OLT45I7F
| 6 | 51.8 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 56.5 |
| 9 | 59.5 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating, Inlay |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference(MM) |















Reviews
There are no reviews yet.