Item No: OL8MZZFP
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $1.70 through $4.21












Item No: OL8MZZFP
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | One Size |
| Style | 1 Piece, SE3089, SE2975, SE3790, SE3451, SE3762, SE3610, SE3756, SE3702 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.