Item No: OL5GNWIE
| 6 | 51.9 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 57 |
| 9 | 59.5 |
| Color | Gold |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Artistic |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Lips |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 9 |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 11g |
| Size | Circumference(MM) |















Reviews
There are no reviews yet.