Item No: OLGXRQJI
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $0.64 through $1.75













Item No: OLGXRQJI
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Style | Sunflower, 36 8 Snake Bones Chain, Double Layer Snake Bones Chain, Butterfly, Water Drop, Square |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.