Item No: OLD2SE1Y
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Elegant, Classical, Romantic, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Birthday, Date, Selfie, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |



























Reviews
There are no reviews yet.