Item No: OLXADRV5
| Color | White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Agate |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Chain Material | Agate |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 24g |
$1.35










Item No: OLXADRV5
| Color | White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Agate |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Chain Material | Agate |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Option | Colored Cross, Black Cross, Golden Cross, White K Cross, Dumbbell White K |
| Style | Dumbbell |
| Color | Gold, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.