Item No: OL1PN8AY6
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $2.20 through $3.32























Item No: OL1PN8AY6
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | Black Necklace, Green Stretch Bracelet, Champagne Stretch Hand, Purple Stretch Bracelet, Hole Blue Stretch Bracelet, Colorful Stretch Bracelet, White Zirconium Bracelet, Black Stretch Bracelet, Black Bracelet, Champagne Bracelet, Purple Bracelet, Green Bracelet, Hole Blue Bracelet, Color Bracelet, White Zirconium Necklace, Green Necklace, Champagne Necklace, Purple Necklace, Hole Blue Necklace, Color Necklace |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.