Item No: OL1AXCNL
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye, Flower, Snake |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.71
















Item No: OL1AXCNL
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye, Flower, Snake |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Style 2, Style 4, Style 5, Style 6, Style 7, Style 8, Style 9, Style 10, Style 11, Style 12, Style 13, Style 1, Style 3 |
| Size | opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.