Item No: OLE3STGW
| Pattern | Circle, Round |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |
Price range: $1.26 through $1.40






Item No: OLE3STGW
| Pattern | Circle, Round |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 2507GS46079EK, 2507ZK46106EK, 2507ZK46094EK |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.