Item No: OL1D4APZJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rainbow, Butterfly, Fish Tail |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $0.38 through $0.68







Item No: OL1D4APZJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rainbow, Butterfly, Fish Tail |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | A781 Thick Silver, E4487 White, A798 Gold, A252 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.