Item No: OLH2MOHX
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
$0.97





Item No: OLH2MOHX
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold Photo Box Necklace, White Gold Color Photo Box Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.