Item No: OL4IZ60A
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
Price range: $1.63 through $1.72





Item No: OL4IZ60A
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Size | 13131, 13133 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.