Item No: OL1280AL6
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Weight | 15g |
Price range: $1.18 through $2.66












Item No: OL1280AL6
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Golden 1cm, Silver 0.8, Silver 1.6, Silver 1cm, Silver 2cm, Silver 1.2, Gold 1.6cm, Gold 1.2cm, Gold 2cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.