Item No: OLPWV751
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Travel, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$1.88



Item No: OLPWV751
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Travel, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Jdrw2408022 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.