Item No: OL138YE55
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
$2.30





Item No: OL138YE55
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | 27*8mm |
| Model | W80240-GG, W80240-SS |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.