Item No: OLNS5EAR
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square, Heart Shape |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $9.29 through $9.90





Item No: OLNS5EAR
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square, Heart Shape |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Real Pearl Grade B, Real Pearl Grade A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.