Item No: OLURKX3X
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Elegant, Classical, Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Indoor, Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 14g |

















Reviews
There are no reviews yet.