Item No: OLU8G173
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Natural Stone, Handmade |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
$0.62



Item No: OLU8G173
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Natural Stone, Handmade |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Model | L1639 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.