Item No: OLQEUG4Z
| Style | Casual, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Double Ring |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 24g |
Price range: $2.48 through $4.06







Item No: OLQEUG4Z
| Style | Casual, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Double Ring |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Option | Silver 25mm, Two-Color 25mm |
| Style | Bends and Hitches Double Layer |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.