Item No: OL16159ZT
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Casual, Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Weight | 12g |
Price range: $1.33 through $1.50










Item No: OL16159ZT
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Casual, Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Pink crystal, Blue Point Stone, Tiger Eye, White Crystal, Green Aventurine, Old Topaz, Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.