Item No: OLQZNW9A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cartoon Character, Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $1.06 through $1.97





































































Item No: OLQZNW9A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cartoon Character, Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Flower Golden A172, Aurora 13 A183, Flower Steel A199, Flower Golden A200, Aurora 12 A182, Aurora 14 A184, Cross A236, Steel Love A178, Golden Love A179, Aurora 16 A186, Cross A232, Cross A233, Cross A234, Cross A235, Cross A237, Cross A238, Aurora 11 A181, Aurora 15 A185, Love Pink A201, Love White A202, Love Purple A203, Heart-Shaped & Red A204, Love Blue A205, Love Green A206, Love A251, Flower Steel A173, WHITE SQUARE Diamond A222, WHITE SQUARE Diamond A223, Red Square Diamond A224, Red Square Diamond A225, Green Square Diamond A226, Green Square Diamond A227, Pink Square Diamond A228, Pink Square Diamond A229, Black Square Diamond A230, Black Square Diamond A231, Love A253, Love A254, Pearl Cross Steel A175, Rotating XINGX 188, Rotating Snowflake 189, Rotating Butterfly 191, Turn Love 192, Flower Type a A193, Flower B Style A194, Flower C Style A195, Flower D Style A196, Rotating Windmill A212, Rotating 3-Ring A213, Rotating 5-Petal Flower A214, Rotating Flower Type B A217, Rotating Flower Type C A218, Rotating Flower D A219, Rotating Flower E A220, Rotating Flower F A221, Love A252, Love A255, Love A256, Love A257, Love A258, Green Moon A207, Pink Moon A208, White Moon A209, Black Moon A210, Steel Donut A176, Rotating Windmill A187 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.