Item No: OLH5P9DU
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 9g |
$1.40



Item No: OLH5P9DU
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.